ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak
tel. : +48 509 244 530
tel.: +48 61 825 75 79

Harmonogram wywozu śmieci od 01.09.2020r

Murowana Goślina Sektor X 2020

REJON 1

MUROWANA GOŚLINA

OS. Zielone Wzgórze, Os. 600- Lecia

pdf


REJON 2

lewa strona od ulicy Poznańskiej i ul. Rogozińskiej (jadąc od Poznania w kierunku Przebędowa) –Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jana Kochanowskiego, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa,Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska, Na Stoku, Nowa, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich (od numeru 16), Poznańska (numery parzyste),Rogozińska (numery nieparzyste), Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Wodna, Żurawia.

pdf

Nieruchomości niezamieszkałe

pdf


REJON 3

MUROWANA GOŚLINA
Prawa strona od Ul. Poznańskiej i Rogozińskiej do torów kolejowych ( jadąc od Poznania w kierunku Przebędowa )

pdf


REJON 4

prawa strona od torów kolejowych do granic miasta (jadąc od Poznania w kierunku Przebędowa) –Bernarda Kłosa, Bohuna, Cześnika, Gnieźnieńska, Heleny, Józefa Milewskiego, Kmicica, Krótka, Metalowa, Ogrodowa, Oleńki, Podbipięty, Podkomorzego, Polna, Przemysłowa (od numeru 14 parzyste, od numeru 23 nieparzyste), Rejenta, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Sylwestra Radomskiego, Telimeny, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem.

pdf

Nieruchomości niezamieszkałe

pdf


REJON 5

Nieszawa, Nieszawka, Kąty, Starczanowo, Uchorowo, Szymankowo

pdf

Nieruchomości niezamieszkałe

pdf


REJON 6

Złotoryjska, Raduszyn, Mściszewo

pdf


REJON 7

Przebędowo,

pdf

REJON 7

Trojanowo, Białęgi, Białężyn

pdf


REJON 8

Długa Goślina, Łoskoń, Łoskoń Stary

pdf

Nieruchomości niezamieszkałe

pdf


REJON 9

Rakownia, Boduszewo

pdf


REJON 10

Kamińsko, Okoniec, Pławno, Czernice, Celiniec, Huciska, Huta Pusta, Zielonka, Głęboczek, Głębocko, Odrzykożuch

pdf

Nieruchomości niezamieszkałe

pdf


REJON 11

Łopuchówko, Worowo, Gać, Łopuchowo, Wojnowo, Wojnówko

pdf

Nieruchomości niezamieszkałe

pdf

Nowe zasady odbioru odpadów od 01.09.2020
28-08-2020

Z informacją o nowych zasadach odbioru odpadów od września 2020 r. oraz ogólnych zasadach gospodarowania odpadami na terenie Związku można

„Oświadczenie ORDO Poznań sp. z o.o. sp.k. w sprawie wszczęcia postępowania antymonopolowego.
05-05-2020

„Oświadczenie ORDO Poznań sp. z o.o. sp.k. w sprawie wszczęcia postępowania antymonopolowego.   W dniu 22 kwietnia 2020 roku Prezes

Ulica Malinowa – Czerwonak – odbiór odpadów segregowanych
27-02-2020

Odbiór odpadów selektywnych gromadzonych w workach odbędzie się w dniu 03.03.2020r. Wykonawca remontu potwierdza, iż droga w ten dzień będzie

COPYRIGHT | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
REALIZACJA: BAGELO.PL

Oświadczenie ORDO Poznań sp. z o.o. sp.k. w sprawie wszczęcia postępowania antymonopolowego.

W dniu 22 kwietnia 2020 roku Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKIK) wszczął postępowanie przeciwko wszystkim członkom konsorcjum realizującego usługę odbioru i transportu odpadów na rzecz Związku Międzygminnego „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” na podstawie przetargu z roku 2017. W postępowaniu tym UOKIK będzie badał, czy zawiązane konsorcjum nie naruszyło przepisów prawa antymonopolowego, weryfikując tym samym zasadność i cel zawiązania Konsorcjum.

ORDO Poznań sp. z o.o. sp.k. współpracuje z UOKIK w celu wyjaśnienia wątpliwości Urzędu, będąc przekonaną, iż zarówno samo zawiązanie konsorcjum (co jest praktyką powszechną w tego typu przetargach), jak i dalsza realizacja usług na rzecz ZM „GOAP” były zgodne z przepisami prawa.

ORDO Poznań sp. z o.o. sp.k. wyjaśnia przy tym, iż udział Spółki w konsorcjum, w którym uczestniczył i którego liderem był Remondis Sanitech Poznań sp. z o.o., był konieczny by spełnić zarówno warunki formalne (których ORDO Poznań sp. z o.o. sp.k. nie spełniała samodzielnie), jak też organizacyjne, technologiczne i logistyczne, których spełnienie było niezbędne dla obsługi sektorów bliskich naszej bazie logistycznej, a więc których obsługa przez naszą Spółkę była uzasadniona ekonomicznie i ekologicznie. Dzięki połączeniu sił przedsiębiorców i wspólnej obsłudze sektorów, a także rozłożeniu kosztów stworzenia i wprowadzenia rozwiązań technologicznych wymaganych w przetargach, konsorcjum było w stanie zaproponować najniższą cenę, która była nie tylko konkurencyjna ale i nieosiągalna dla innych oferentów. Dzięki zawiązaniu i współpracy w ramach konsorcjum zarówno ZMGOAP jak i mieszkańcy tego Związku otrzymali wysokiej jakości usługę za najniższą cenę. Jesteśmy przekonani, że nasz udział w konsorcjum miał charakter prokonkurencyjny, tj. pozwolił na efektywną realizację złożonej usługi za najniższą możliwą cenę.”