ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak
tel. : +48 509 244 530
tel./fax: +48 61 825 75 79
Odbiór odpadów kuchennych

Specjalistyczny odbiór odpadów kuchennych odbywa się w bardzo dogodnej formie. Każdy przedsiębiorca samodzielnie decyduje o konkretnych warunkach w tym zakresie. Przede wszystkim warto zdecydować się na całkowicie kompleksowe usługi, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu, energii i pieniędzy.

Przede wszystkim odbiór odpadów kuchennych powinien zostać poprzedzony profesjonalnym pakowaniem i przygotowaniem materiału do transportu. Załadunek i transport stanowią w tym wypadku składowe elementy oferty, więc nie trzeba się niczym więcej zajmować. Odbiór oznacza także zgodną z prawem utylizację. Należy również pomyśleć o odpowiednim ważeniu, jakie powinno się odbywać na atestowanej wadze. Takie kompleksowe usługi spełnią wszelkie wymagania, więc na pewno warto o tym pomyśleć i zdecydować się na takie opcje, jakie będą dla nas najbardziej komfortowe. W ten sposób każda firma może rozwiązać problem powstających odpadów.

Wiosenne Porządki – Poznań 2017!
24-04-2017

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych nasza firma włączyła się w organizowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania

Komunikat
29-03-2017

Od 1 stycznia 2018 roku na terenie ZM GOAP będzie obowiązywał nowy regulamin wywozu odpadów, a co za tym idzie

COPYRIGHT | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
REALIZACJA: BAGELO.PL