ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak
tel. : +48 509 244 530
tel./fax: +48 61 825 75 79
Odbiór odpadów poprodukcyjnych Poznań

Specjalistyczny odbiór odpadów poprodukcyjnych w Poznaniu jak i całym kraju, powinien się odbywać w odpowiedni sposób. Najpierw należy zapoznać się z pełną ofertą firm zewnętrznych oraz cennikiem, by wybrać dla siebie najbardziej dogodną opcję.

Wywóz odpadów to przede wszystkim najpierw ważenie ich na atestowanej wadze oraz przygotowanie, a więc zapakowanie w pojemniki czy inne opakowania odpowiednie w danym przypadku. Taki odbiór odpadów poprodukcyjnych (na terenie Poznania czy okolic) uwzględnia także transport oraz późniejszą utylizację odpadów. Każda osoba oddająca odpady uzyskuje stosowny dokument, który wszystko potwierdza. Kadra dokonująca takiego odbioru powinna być wykwalifikowana i doświadczona, by wszystko przebiegało bez jakichkolwiek przeszkód.

Kompleksowe usługi to dzisiaj wielkie ułatwienie dla każdego przedsiębiorcy. Warto więc z tego skorzystać i nie martwić się tematem odpadów w swoim zakładzie.

Wiosenne Porządki – Poznań 2017!
24-04-2017

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych nasza firma włączyła się w organizowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania

Komunikat
29-03-2017

Od 1 stycznia 2018 roku na terenie ZM GOAP będzie obowiązywał nowy regulamin wywozu odpadów, a co za tym idzie

COPYRIGHT | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
REALIZACJA: BAGELO.PL