ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak
tel. : +48 509 244 530
tel./fax: +48 61 825 75 79
Odbiór odpadów Poznań

Przekazanie odpadów czy to przemysłowych, produkcyjnych czy budowlanych można zorganizować na własną rękę, ale jest to kosztowne, zajmuje sporo czasu i trzeba rzeczywiście zająć się wieloma sprawami. Dużo lepszym rozwiązaniem jest profesjonalny odbiór odpadów (Poznań i okolice), jaki można zlecić zewnętrznej firmie, a wtedy dużo więcej można na tym zyskać.

Wszystkie odpady powinny być ważone na specjalnych atestowanych wagach, a także w optymalny i zgodny z prawem sposób pakowane. Następnie ma miejsce transport i potem utylizacja. Dla większych zakładów i firm ma to wielkie znaczenie, gdy odbiorem odpadów w Poznaniu czy innym mieście zajmie się podmiot zewnętrzny, który działa legalnie i zgodnie z prawem. Można zaoszczędzić sporo czasu i energii, a także zająć się ważniejszymi sprawami w firmie, jakich z pewnością nam nie brakuje. Tego rodzaju usługi to wielka wygoda dla każdej firmy.

Wiosenne Porządki – Poznań 2017!
24-04-2017

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych nasza firma włączyła się w organizowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania

Komunikat
29-03-2017

Od 1 stycznia 2018 roku na terenie ZM GOAP będzie obowiązywał nowy regulamin wywozu odpadów, a co za tym idzie

COPYRIGHT | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
REALIZACJA: BAGELO.PL