ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak
tel. : +48 509 244 530
tel./fax: +48 61 825 75 79
Odpady kuchenne Poznań

Profesjonalny odbiór odpadów to doskonała alternatywa dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli mamy do czynienia z odpadami produkcyjnymi, przemysłowymi czy kuchennymi, warto zadbać o prawidłowe ich składowanie.

Decydując się na profesjonalną firmę, która działa legalnie i oferuje kompleksową obsługę, to  odpady kuchenne (w Poznaniu czy okolicach) i inne nie są dla nas już żadnym problemem. Każda restauracja, bar czy pub mają do czynienia z resztkami i innymi śmieciami, które powstają w procesie przygotowywania potraw. Nie można tego sobie po prostu wyrzucić. Mamy do czynienia z odpowiednimi obostrzeniami i przepisami, więc warto postawić na odpowiednie przygotowanie w tym zakresie.

Jeśli chciałbyś pozbyć się z restauracji odpadów kuchennych w Poznaniu czy innego miejsca produkcji, nie martw się, zrobimy to za ciebie. Postaw na takie opcje, jakie spełnią Twoje oczekiwania i sprawią, że będziesz mógł normalnie funkcjonować w swojej firmie.

Wiosenne Porządki – Poznań 2017!
24-04-2017

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych nasza firma włączyła się w organizowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania

Komunikat
29-03-2017

Od 1 stycznia 2018 roku na terenie ZM GOAP będzie obowiązywał nowy regulamin wywozu odpadów, a co za tym idzie

COPYRIGHT | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
REALIZACJA: BAGELO.PL