ul. Gdyńska 131
62-004 Czerwonak
tel. : +48 509 244 530
tel./fax: +48 61 825 75 79
Odpady przemysłowe

Zajmowanie się sprawą odpadów jest dzisiaj bardzo skomplikowane. W każdym przypadku podstawę stanowi prawo, więc trzeba się zapoznać z odpowiednimi przepisami. Jeśli chodzi o odpady przemysłowe, mamy do czynienia z całkiem sporymi ilościami, więc warto jak najszybciej odpowiednio zorganizować pracę firmy w tym zakresie.

Obecnie wielu przedsiębiorców decyduje się na komfortowe usługi odbioru przez profesjonalne podmioty. Można zamówić sobie kompleksową usługę, jaka zawiera także specjalistyczny załadunek, ważenie, a także transport i utylizację. W ten sposób odpady przemysłowe nie będą stanowić dla nikogo żadnego problemu. Zorganizowanie wszystkiego we własnym zakresie może być dość problematyczne, więc lepiej postawić na takie przedsiębiorstwa, które świadczą usługi zewnętrzne i są w stanie zapewnić nam doskonałe efekty pod każdym względem, a na pewno będziemy zadowoleni ze swojego wyboru.

Wiosenne Porządki – Poznań 2017!
24-04-2017

Miło nam poinformować, że wzorem lat ubiegłych nasza firma włączyła się w organizowaną przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania

Komunikat
29-03-2017

Od 1 stycznia 2018 roku na terenie ZM GOAP będzie obowiązywał nowy regulamin wywozu odpadów, a co za tym idzie

COPYRIGHT | WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
REALIZACJA: BAGELO.PL